Finał akcji Rower dla Rafała

Nowy rower Rafała MikołajczykaAkcja „Rower dla Rafała” jest dla nas nieustającym powodem do radości. Przez kilka miesięcy z nadzieją
obserwowaliśmy rosnącą na naszym koncie kwotę pieniędzy przeznaczoną na nowy sprzęt dla tego uzdolnionego i ambitnego zawodnika. Potem nie mogliśmy powstrzymać wzruszenia, gdy dzięki wsparciu wielu wspaniałych ludzi, udało się ją zebrać i zakup roweru stał się możliwy.

W piątek, 19 grudnia Rafał Mikołajczyk przyjechał do podwarszawskiej siedziby firmy Carbonbike i po raz pierwszy zobaczył swój nowy rower.

– Muszę powiedzieć, że to bardzo profesjonalny rower. Muszę się do niego przyzwyczaić, ale od razu widać, że to zupełnie inna klasa sprzętu. Teraz wszystko zależy od mojego treningu, a jestem zdeterminowany, by naprawdę ciężko pracować i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie uda mi się osiągnąć dobre wyniki. Chciałbym podziękować wszystkim, dzięki którym będę mógł się ścigać na tak wyczynowym sprzęcie. Chciałbym też podziękować fundacji „Sport Jest Jeden”. To spełnienie moich marzeń- powiedział Rafał Mikołajczyk tuż po odbiorze roweru.

– Finał tej akcji jest dla mnie wielkim powodem do dumy. Wierzę, że nowy rower pozwoli mu na rozwijanie swojej pasji, zdobywanie medali i robienie coraz lepszych wyników. To bardzo utalentowany sportowiec- podsumował akcję Rafał Wilk.